info@regiojethotels.cz +420 222 111 900


Filozofie RegioJet Hotels&Cottages

Filozofie RegioJet Hotels&Cottages podle Radima Jančury, zakladatele STUDENT AGENCY a RegioJet
Člověk je tvor společenský řekl Aristoteles

Základní myšlenka

„Přátelství je to nejcennější, co člověk může získat.“ Jaroslav Foglar

Projekt RegioJet Hotels dříve Partyja.cz navazuje na v Česku velmi populární pronájmy chat a chalup pro uzavřené skupiny. A jak máme ve zvyku u nás ve STUDENT AGENCY a RegioJetu, snažíme se projekty upgradovat do vyšší kvality, a to za stejnou nebo dokonce i nižší cenu. Nabízíme vám klíčky od vybaveného penzionu nebo i hotelu a také svobodu. Svoboda v tomto smyslu znamená, že se sami rozhodujete, kdy restaurace/hospoda/bar ale i wellness zavírá. Sami se rozhodnete, zda chcete konzumovat svoje nápoje či stravu, nebo zda ji chcete od nás.

Partyja.cz je tedy to stejné, jako pronájem chat a chalup, jen s výhodami penzionů a hotelů, tj. zejména vlastní sociální zařízení na pokoji nebo apartmánu, wellness jen pro vás, mnoho společenských prostor a aktivit jen pro vás a vaše děti.

Proč zrovna jméno Partyja.cz? Neboť se skládá se slova Párty & Ty & Já. Partyja je skupina přátel, se kterými chcete trávit čas. Do Partyje patří samozřejmě i vaše děti. A právě na jejich potřeby se tento projekt zaměřuje. Právě kvůli dětem jezdíme s přáteli na dovolené. A ne proto, abychom se jich „zbavili“, ale proto, aby navazovali obyčejné lidské kontakty, které jim v době facebookové tak chybí. Přátelství, která se při skupinových pobytech vytvářejí, pozitivně ovlivňují charakter našich dětí a dávají základ pro vnímání důležitosti přátelství pro celý život.

Pro jaké skupiny je RegioJet Hotels?

Nejvíce uzavřených skupin jezdící na chaty a chalupy jsou přátelé s partnery a dětmi. Většina z nás má partyjí hned několik: z práce, ze sousedství, z dětství, ze školy, sport (kola, lyže, turistika), rozšířená rodina atd. Partyja.cz je ale díky zázemí penzionů a hotelů a jejich služeb vhodná i pro teambuldingy, svatby, oslavy, a to za zlomek ceny, než jste byli doposud zvyklí.

RegioJet Hotels & Vaše děti

Minimálně o prázdninách (letních, jarních, o svátcích, o Velikonocích) hrají prim vaše děti. Těch málo týdnů dovolené chcete prožít s vašimi potomky, abyste je naučili to, co vám předal táta. Předat vztah k přírodě, sportu a k přátelům. A samozřejmě i na chvíli vypnout v naší hospůdce, nebo relaxovat v Relax zóně, či wellness.

RegioJet Hotels = svoboda

Sami se rozhodnete, zda budete chtít naše služby (snídaně nebo večeře dle nabídky penzionu), nebo si nápoje a stravu zajistíte sami. Třeba tím, že si ji sami v naší kuchyni uvaříte! Vždyť je to tak snadné, a navíc i levné! Že nebudete v kuchyni otročit? O tom to přece není! Stačí říci přátelům, aby u pivka oškrábali brambory, oloupali a nasekali česnek a cibuli. Zbytek už je jen míchání a klábosení při popíjení vínka či pivka. Společné vaření v dokonale vybavené kuchyni už dávno není jen ženskou prací, ale často mužskou zábavou!

chata

Vše si můžete přivést a dát do několika lednic, které jsou jen pro vás. Nebo se klidně až na místě rozhodnete a využijete nabídku naších „nekonečných lednic“, třeba bečku piva, víno, pochutiny atd. Vždy platíte tolik, za kolik byste to někde jinde koupili sami. Vyúčtování spotřeby z našich „nekonečných lednic“ proběhne až před vaším odjezdem. Ceny i sortiment znáte dopředu, abyste se mohli svobodně rozhodnout, zda si přivezete vlastní, nebo si vezmete naše.

Proč bych měl čekat, až si mě číšník všimne a natočí mi pivo, když to dokážu sám a rád natočím i svým přátelům u stolu! Víte, že děti milují točit pivo?


Ano, v dnešní době o to více byste chtěli vědět, s kým budete na hotelu. V partyjích jsou lidé vůči sobě zodpovědnější než v plné anonymitě. Už se vám stalo, že jste měli v hotelu nepříjemné sousedy s hlučnými dětmi? Ve své partyji nebudete mít problém si klid a pořádek udělat sami. Nejste nikým rušeni, ale taky nebudete nikoho rušit.

RegioJet Hotels = dovolená bez ponorky

V každém objektu je velká hospůdka, která je jen vaše. Zde snídáte, případně i obědváte, večeříte, bavíte se. Aby se z hospůdky nestala lehce ponorka, Partyja.cz vám připravila několik zón

Okolní příroda

Ta nejdůležitější zóna je okolní příroda. Všechny nemovitosti jsou v turisticky oblíbených místech.

Relax zóna, chcete-li Lounge

Další důležitou zónou je Relax zóna, což je vlastně gaučový lounge, kde si pochutnáte na kafíčku, které je zdarma. Naše Relax zóny budete milovat!

Herny pro děti

Jak bylo napsáno, hlavní pilíř naší strategie jde směrem k dětem. Ty nepotřebují nic jiného než být s ostatními kamarády sami. V penzionech najdete hračky, případně i kulečník, fotbálek atd. Samozřejmostí je Wi-Fi, ale tu byste měli upřímně vypnout, resp. mobily a tablety posbírat a zamknout.

Wellness

Většina našich nemovitostí má alespoň malé wellness. Cílem je postupně dobudovat do každé venkovní vířivky a sauny

Kuchyně

Pro mnohé z Vás bude kuchyně ta nejrušnější zóna. A to ne proto, že vařit musíte, ale že chcete. Není super se pochlubit vaší specialitou, či upečeným koláčem? Naše kuchyně jsou plně vybavené nádobím, které znáte (IKEA), ale i technikou, na jakou jste zvyklí a umíte ovládat (klasické myčky a sporáky). K dispozici jsou minimálně dva kuchyňské ostrůvky, pokud nechcete vařit pro všechny a chcete vařit jen pro svoji rodinu. V naší kuchyni najdete i koření. Kompletní vybavení kuchyně, ale i celého penzionu/hotelu dostanete s předstihem v manuálu.

Hospůdka / bar

A samozřejmě nemůžeme zapomenout na tuto oblíbenou a plně vybavenou zónu.