Náš koncept ubytování

RegioJet Hotels & Cottages zastřešuje síť hotelů, penzionů a chalup v Česku a Rakousku. Snažíme se vám přinášet ty nejlepší služby za skvělé ceny. Nabízíme ubytování vhodné jak pro rodiny s dětmi nebo páry, tak pro skupiny kamarádů a teambuildingy.

Lokalita

Každý hotel, penzion i chalupa se nachází v atraktivní a zajímavé lokalitě a v okolí je vždy co nového objevovat. Můžou to být hory, vysokohorské vesnice, sjezdovky, parky, jezera i kouzlo jihomoravského venkova.

Samoobslužný servis

Většina našich zařízení disponuje samoobslužným barem nebo dokonce vlastní hospodou, kterou máte v průběhu pobytu k dispozici.

Děti jsou všude vítány

V penzionech jsme zařídili dětské koutky, hračky a hry, při kterých můžete trávit společný čas s vašimi dětmi, nebo je nechat zabavit se samy. A i dospělí si určitě užijí fotbálek, ping pong, venkovní bazén či trampolínu!

Celá nabídka ubytování

Myšlenky za projektem

Jaroslav Foglar jednou řekl, že „přátelství je to nejcennější, co může člověk získat.“ A jak lépe upevnit přátelství, než společně stráveným časem? V RegioJetu jsme si tuto otázku také položili, ale ne jen řečnicky. Zajímalo nás, jak tuto myšlenku vylepšit. A výsledek?

RegioJet Hotels!

Pronajímat pokoje, apartmány, chaty, chalupy, penziony i hotely je běžná věc, stejně jako jízda autobusem nebo vlakem. Avšak stejně jako je jízda autobusem a vlakem RegioJetu zážitek, rozhodli jsme se i váš pobyt u nás posunout o level výš a co nejvíce vám jej zpříjemnit. Upřímně, jinak to ani neumíme. Nejde nám jen o to dát vám klíčky od penzionu nebo chaty. Chceme, abyste se s námi cítili jako doma, měli perfektní pohodlí a nemuseli nic moc řešit. Zároveň budete mít dostatek prostoru a prostředků k tomu, abyste se skvěle bavili.

Services.svg

RegioJet Hotels = vzájemná důvěra

V RegioJet Hotels uplatňujeme koncept samoobslužného servisu, díky kterému se budete cítit jako doma a ušetříte si čas i peníze. Tento koncept je založen na vzájemné důvěře, kdy vám za skvělou cenu poskytneme ubytování v atraktivních lokalitách a dostatek jídla i pití ke konzumaci. V hotelech a penzionech najdete „nekonečné lednice“, ze kterých si jednoduše vyberete jídlo podle chuti. Stačí si každou konzumaci poznačit a na konci vašeho pobytu ji zaplatit. Je jen na vás, kdy zavírá hotelové wellness centrum i váš osobní bar v penzionu. Sami si vyberete, zda si přivezete vlastní jídlo a pití, nebo budete trávit čas u piva, vína z našich vinoték či kávy, kterou od nás máte vždy zdarma. Vydejte se na túru, poznejte malebné vysokohorské vesnice, užijte si klid na pokoji nebo rozjeďte párty a uspořádejte turnaj v kulečníku či fotbálku - je to ve vašich rukou.

U nás máte zdarma
Kávu
Sodovku a šťávy
Herny a wellness
Hotel Wallackhaus, Rakousko | Regiojet Hotels
U nás máte zdarma
Kávu
Sodovku a šťávy
Herny a wellness

RegioJet Hotels = dovolená bez ponorky

Mysleli jsme samozřejmě i na to, abyste měli dostatečné množství zábavních i odpočinkových zón, a to nejen pro vás, „dospěláky,“ ale také pro vaše milované ratolesti! Všechny naše hotely, penziony a chaty jsou kompletně zařízené a vybavené. Klidně vám zařídíme bečku piva za zvýhodněnou cenu. A samozřejmě nechybí bary, kde si sami natočíte pivo. Vše jsme vymysleli tak, abyste nemuseli dodatečně nic řešit.

Dostatek prostoru a 100% vybavenost
Lounge a herny
Wellness
Výčep s pivem
Víno od lokálních vinařů
Káva zdarma
Lounge Vidly
Dostatek prostoru a 100% vybavenost
Lounge a herny
Wellness
Výčep s pivem
Víno od lokálních vinařů
Káva zdarma

RegioJet Hotels = vy a vaše děti

Víme, že parta dobrých přátel znamená parta dobrých lidí, a to platí i pro děti! V dnešní době vysedávání u počítače a hraní her je čas strávený s našimi dětmi nesmírně důležitý. Vždyť právě proto bereme na dovolenou s přáteli i děti – ne, abychom se jich zbavili, ale abychom si s nimi užili zábavu, dali jim možnost zvyknout si na kontakt s lidmi a naučili je, jak důležitý je význam přátelství. O prázdninách je nejlepší příležitost vytáhnout děti ven a jet s nimi mimo město. Motivovat je k pohybu a sportu, mít úctu k přírodě a předat jim zkušenosti, které vás naučili vaši rodiče a na které jste přišli za svůj život sami. Uvařte v průběhu pobytu jídlo pro celou rodinu a zapojte do něj i své potomky. Nechte je oškrábat brambory a ukažte jim, že v partě jde všechno mnohem snáz.

AdobeStock_626014195.jpeg

RegioJet Hotels = nový standard chytrých hotelů

Díky integraci inteligentních technologií do svých hotelů šetříme 20-30 % energií, což představuje významný krok směrem k udržitelnému provozu. Inteligentní systémy umožňují precizně regulovat teplotu v hotelu a snížit tak energetickou náročnost. Tímto způsobem jsou účinně řešeny běžné problémy, jako jsou přetopené pokoje či nedostatečné vytápění společenských prostor. Chytré senzory instalované na klíčových místech monitorují a ovlivňují tepelné podmínky v celém hotelu.

Revoluční přístup se projevuje i v individuálním nastavení teploty pro hosty. Pokoje jsou standardně udržovány na teplotě 18 stupňů Celsia, avšak při rezervaci pokoje se automaticky zvýší na příjemných 21 stupňů pomocí inteligentní hlavice na radiátoru. Tím je zajištěno, že hosté vstupují do komfortního a vytopeného prostředí.

AdobeStock_566334285.jpeg