Náš koncept ubytování

RegioJet Hotels & Cottages zastřešuje síť hotelů, penzionů a chalup v Česku a Rakousku. Snažíme se vám přinášet ty nejlepší služby za skvělé ceny. Nabízíme ubytování vhodné jak pro rodiny s dětmi nebo páry, tak pro skupiny kamarádů a teambuildingy.

Lokalita

Každý hotel, penzion i chalupa se nachází v atraktivní a zajímavé lokalitě a v okolí je vždy co nového objevovat. Můžou to být hory, vysokohorské vesnice, sjezdovky, parky, jezera i kouzlo jihomoravského venkova.

Samoobslužný servis

Většina našich zařízení disponuje samoobslužným barem nebo dokonce vlastní hospodou, kterou máte v průběhu pobytu k dispozici.

Děti jsou všude vítány

V penzionech jsme zařídili dětské koutky, hračky a hry, při kterých můžete trávit společný čas s vašimi dětmi, nebo je nechat zabavit se samy. A i dospělí si určitě užijí fotbálek, ping pong, venkovní bazén či trampolínu!

Celá nabídka ubytování

Myšlenky za projektem

Jaroslav Foglar jednou řekl, že „přátelství je to nejcennější, co může člověk získat.“ A jak lépe upevnit přátelství, než společně stráveným časem? V RegioJetu jsme si tuto otázku také položili, ale ne jen řečnicky. Zajímalo nás, jak tuto myšlenku vylepšit. A výsledek?

RegioJet Hotels!

Pronajímat pokoje, apartmány, chaty, chalupy, penziony i hotely je běžná věc, stejně jako jízda autobusem nebo vlakem. Avšak stejně jako je jízda autobusem a vlakem RegioJetu zážitek, rozhodli jsme se i váš pobyt u nás posunout o level výš a co nejvíce vám jej zpříjemnit. Upřímně, jinak to ani neumíme. Nejde nám jen o to dát vám klíčky od penzionu nebo chaty. Chceme, abyste se s námi cítili jako doma, měli perfektní pohodlí a nemuseli nic moc řešit. Zároveň budete mít dostatek prostoru a prostředků k tomu, abyste se skvěle bavili.

Services.svg

RegioJet Hotels = vzájemná důvěra

V RegioJet Hotels uplatňujeme koncept samoobslužného servisu, díky kterému se budete cítit jako doma a ušetříte si čas i peníze. Tento koncept je založen na vzájemné důvěře, kdy vám za skvělou cenu poskytneme ubytování v atraktivních lokalitách a dostatek jídla i pití ke konzumaci. V hotelech a penzionech najdete „nekonečné lednice“, ze kterých si jednoduše vyberete jídlo podle chuti. Stačí si každou konzumaci poznačit a na konci vašeho pobytu ji zaplatit. Je jen na vás, kdy zavírá hotelové wellness centrum i váš osobní bar v penzionu. Sami si vyberete, zda si přivezete vlastní jídlo a pití, nebo budete trávit čas u piva, vína z našich vinoték či kávy, kterou od nás máte vždy zdarma. Vydejte se na túru, poznejte malebné vysokohorské vesnice, užijte si klid na pokoji nebo rozjeďte párty a uspořádejte turnaj v kulečníku či fotbálku - je to ve vašich rukou.

U nás máte zdarma
Kávu
Sodovku a šťávy
Herny a wellness
Hotel Wallackhaus, Rakousko | Regiojet Hotels
U nás máte zdarma
Kávu
Sodovku a šťávy
Herny a wellness

RegioJet Hotels = Dovolená bez ponorky

Mysleli jsme samozřejmě i na to, abyste měli dostatečné množství zábavních i odpočinkových zón, a to nejen pro vás, „dospěláky,“ ale také pro vaše milované ratolesti! Všechny naše hotely, penziony a chaty jsou kompletně zařízené a vybavené. Klidně vám zařídíme bečku piva za zvýhodněnou cenu. A samozřejmě nechybí bary, kde si sami natočíte pivo. Vše jsme vymysleli tak, abyste nemuseli dodatečně nic řešit.

Dostatek prostoru a 100% vybavenost
Lounge a herny
Wellness
Výčep s pivem
Víno od lokálních vinařů
Káva zdarma
Lounge Vidly
Dostatek prostoru a 100% vybavenost
Lounge a herny
Wellness
Výčep s pivem
Víno od lokálních vinařů
Káva zdarma

RegioJet Hotels = vy a vaše děti

Víme, že parta dobrých přátel znamená parta dobrých lidí, a to platí i pro děti! V dnešní době vysedávání u počítače a hraní her je čas strávený s našimi dětmi nesmírně důležitý. Vždyť právě proto bereme na dovolenou s přáteli i děti – ne, abychom se jich zbavili, ale abychom si s nimi užili zábavu, dali jim možnost zvyknout si na kontakt s lidmi a naučili je, jak důležitý je význam přátelství. O prázdninách je nejlepší příležitost vytáhnout děti ven a jet s nimi mimo město. Motivovat je k pohybu a sportu, mít úctu k přírodě a předat jim zkušenosti, které vás naučili vaši rodiče a na které jste přišli za svůj život sami. Uvařte v průběhu pobytu jídlo pro celou rodinu a zapojte do něj i své potomky. Nechte je oškrábat brambory a ukažte jim, že v partě jde všechno mnohem snáz.