hotel

Wallackhaus

Grossglockner, Rakousko
wallack_zima_banner_1920x640.jpg
Na lyže
S rodinou
Heligenblut Am Grossglockner

Hotel Wallackhaus v Heiligenblutu nabízí ubytování v nadmořské výšce 2304 m n. m., v létě přímo na nejvýše položené silnici v Rakousku Grossglockner Hochalpenstrasse, v zimě rovnou na sjezdovce. Je odtud dechberoucí výhled na nejvyšší rakouskou horu Grossglockner. Vzhledem k perfektní dostupnosti si v okolí můžete užít kromě zimních sportů také vysokohorské túry a procházky, nebo se projet na kole malebnou alpskou krajinou. O vaše pohodlí v hotelu se postará český personál, takže vás nečekají žádné jazykové bariéry.

3*
hvězdičkový hotel
28
pokojů
82
osob
9,3/10
Hodnocení
Pokoj za osobu na noc od
39 EUR
Rezervovat

Wellness

V hotelu se nachází wellness centrum s finskou, tureckou (parní) a infra saunou. Zchladit se v zimě můžete přímo venku ve sněhu.

Je pro vás připravená odpočinková zóna s pohodlnými lehátky a božským výhledem.

Na co se můžete těšit
Sauna
Pára
Infrakabina
Odpočinková zóna
Wellness prostor v hotelu Wallackhaus
Na co se můžete těšit
Sauna
Pára
Infrakabina
Odpočinková zóna

Samoobslužný a Grossglockner bar

Samoobslužný koutek najdete na začátku Grossglockner baru, kde si můžete sami natočit pivo Plzeň či Erdinger, vybrat si kvalitní víno z vinotéky, nealko nápoje a občerstvení z lednic, nebo si připravit zdarma limonádu ze sirupu a sody. Na tabletu si vždy poznačíte, co jste si vybrali, načtete na čipovou kartu a platíte při odjezdu na recepci hotelu. Po celý den máte také možnost udělat si zdarma kávu či čaj.

Grossglockner bar

Jedná se o klasický bar s obsluhou, který se nachází v přízemí hotelu hned vedle hlavní restaurace, která slouží k servírování snídaní a večeří. Z baru je krásný výhled do krajiny a můžete si objednat u obsluhy něco k pití či malému občerstvení. Obsluha umí i česky. Nápojový lístek najdete zde.

Dejte si, na co máte chuť
Víno
Pivo
Limonády
Káva
Samoobslužný servis v hotelu Wallackhaus
Dejte si, na co máte chuť
Víno
Pivo
Limonády
Káva

Restaurace

Hlavní místností hotelu je velká restaurace a na ni navazující menší salonek. Při příjezdu vám bude přiřazen vlastní stůl, u kterého budete po dobu pobytu snídat a večeřet. V místnosti se nachází velká kachlová kamna a posezení máte s výhledem na hory. Menší salonek můžete využít v případě uzavřené skupiny.

Co vás zde bude čekat
Snídaně
Káva
Vajíčka
Palačinky
Večeře
Jídelna v hotelu Wallackhaus
Co vás zde bude čekat
Snídaně
Káva
Vajíčka
Palačinky
Večeře

Schlaftrunk saloon / Herna

Po 22. hodině zábava ve Wallackhausu rozhodně nekončí. Abyste však v noci nerušili ostatní hosty, stačí se odebrat do nočního salonku v suterénu, kde můžete pařit až do rána! Najdete zde pingpongový stůl, fotbálek a stolní hry.

Soukromí v salónku
Pingpongový stůl
Stolní hry
Pití z horního baru
Lounge v hotelu Wallackhaus
Soukromí v salónku
Pingpongový stůl
Stolní hry
Pití z horního baru

Zimní terasa

Prosklená terasa s posezením a nádhernými výhledy. V létě se dá odkrýt, v zimě naopak chrání před chladem a větrem. V zimě je terasa určena i pro veřejnost, je otevřený bar a bufet s obědovým menu buď jako samoobslužný servis nebo s obsluhou. V létě slouží terasa pouze pro hotelové hosty a je bez obsluhy.

Hochtor lounge

Pro klidný odpočinek strávený s knihou či kávou si zamilujete salonek Hochtor lounge v prvním patře s krásným výhledem na sjezdovky, tunel z roku 1930 a starověkou římskou stezku Römerweg.

Užijte si zábavu s přáteli
Samoobslužný servis
Káva
Pivo
Víno
Zimní terasa v hotelu Wallackhaus
Užijte si zábavu s přáteli
Samoobslužný servis
Káva
Pivo
Víno

Ve všech prostorách hotelu kromě kuřárny platí ZÁKAZ KOUŘENÍ. Kuřárnu najdete vedle Grossglockner baru, případně je možno kouřit před hotelem.

Wi-Fi

V celém hotelu se snadno připojíte ke stabilní Wi-Fi.

Venkovní posezení

Užijte si kávu či víno na otevřené terase s výhledem na hory.

Samoobslužný servis

Hotel je postaven na důvěře, svobodě, přátelství a respektu. Obsluhujete se sami formou samoobsluhy.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Za osobu na noc od
39 EUR
Přejít k rezervaci