hotel

Wallackhaus

Grossglockner, Rakousko
jaro_1920x640.jpeg
Na lyže
S rodinou
Heligenblut Am Grossglockner

Hotel Wallackhaus v Heiligenblutu nabízí ubytování v nadmořské výšce 2304 m n. m., v létě přímo na nejvýše položené silnici v Rakousku Grossglockner Hochalpenstrasse, v zimě rovnou na sjezdovce. Při pobytu nad dvě noci od nás získáváte dva exkluzivní dárky. Zážitkovou kartu Karnten Card, díky které budete mít přístup k desítkám atrakcím a velké slevy u více než 60 partnerů napříč celými Korutany a navíc můžete využít neomezený vjezd na vysokohorskou silnici Grossglockner po celou dobu svého pobytu za cenu 41,5€ za auto a 31,5€ za motorku.

Užijete si tak dechberoucí výhled na nejvyšší rakouskou horu Grossglockner a ještě výrazně uštříte. Vzhledem k perfektní dostupnosti si v okolí můžete užít kromě zimních sportů také vysokohorské túry a procházky, nebo se projet na kole malebnou alpskou krajinou. O vaše pohodlí v hotelu se postará český personál, takže vás nečekají žádné jazykové bariéry.

Webkamery zde.
Promo video zde.
3*
hvězdičkový hotel
28
pokojů
82
osob
9,3/10
Hodnocení
Pokoj za osobu na noc od
39 EUR
Rezervovat

Wellness

V hotelu se nachází wellness centrum s finskou, tureckou (parní) a infra saunou. K dispozici je v rámci wellnes také vířivka. Zchladit se v zimě můžete přímo venku ve sněhu.

Je pro vás připravená odpočinková zóna s pohodlnými lehátky a božským výhledem.

Na co se můžete těšit
Sauna
Pára
Vířivka
Infrakabina
Odpočinková zóna
Wellness prostor v hotelu Wallackhaus
Na co se můžete těšit
Sauna
Pára
Vířivka
Infrakabina
Odpočinková zóna

Samoobslužný bar

Samoobslužný koutek najdete na začátku Grossglockner baru, kde si můžete sami natočit pivo Plzeň, Erdinger nebo Stiegl, vybrat si kvalitní víno z vinotéky, nealko nápoje a občerstvení z lednic, nebo si připravit zdarma limonádu ze sirupu a sody. Na tabletu si vždy poznačíte, co jste si vybrali, načtete na čipovou kartu a platíte při odjezdu na recepci hotelu. Po celý den máte také možnost udělat si zdarma kávu či čaj.

Grossglockner bar

Jedná se o klasický bar s obsluhou, který se nachází v přízemí hotelu hned vedle hlavní restaurace, která slouží k servírování snídaní a večeří. Z baru je krásný výhled do krajiny a můžete si objednat u obsluhy něco k pití či malému občerstvení. Obsluha umí i česky. Nápojový lístek najdete zde.

Dejte si, na co máte chuť
Víno
Pivo
Limonády
Káva
Samoobslužný servis v hotelu Wallackhaus
Dejte si, na co máte chuť
Víno
Pivo
Limonády
Káva

Restaurace

Hlavní místností hotelu je velká restaurace a na ni navazující menší salonek. Při příjezdu vám bude přiřazen vlastní stůl, u kterého budete po dobu pobytu snídat a večeřet. V místnosti se nachází velká kachlová kamna a posezení máte s výhledem na hory. Menší salonek můžete využít v případě uzavřené skupiny.

Co vás zde bude čekat
Snídaně
Káva
Vajíčka
Palačinky
Večeře
Jídelna v hotelu Wallackhaus
Co vás zde bude čekat
Snídaně
Káva
Vajíčka
Palačinky
Večeře

Schlaftrunk saloon / Herna

Po 22. hodině zábava ve Wallackhausu rozhodně nekončí. Abyste však v noci nerušili ostatní hosty, stačí se odebrat do nočního salonku v suterénu, kde můžete pařit až do rána! Najdete zde pingpongový stůl, fotbálek a stolní hry.

Soukromí v salónku
Pingpongový stůl
Stolní hry
Pití z horního baru
Hotel Wallackhaus, Rakousko | Regiojet Hotels
Soukromí v salónku
Pingpongový stůl
Stolní hry
Pití z horního baru


Zimní terasa

Prosklená terasa s posezením a nádhernými výhledy. V létě se dá odkrýt, v zimě naopak chrání před chladem a větrem. V zimě je terasa určena i pro veřejnost, je otevřený bar a bufet s obědovým menu buď jako samoobslužný servis nebo s obsluhou. V létě slouží terasa pouze pro hotelové hosty a je bez obsluhy.

Užijte si zábavu s přáteli
Samoobslužný servis
Káva
Pivo
Víno
Zimní terasa v hotelu Wallackhaus
Užijte si zábavu s přáteli
Samoobslužný servis
Káva
Pivo
Víno


Hochtor lounge

Pro klidný odpočinek strávený s knihou či kávou si zamilujete salonek Hochtor lounge v prvním patře s krásným výhledem na sjezdovky, tunel z roku 1930 a starověkou římskou stezku Römerweg.

Ideální místo pro klidné čtení
Klidná zóna
Četba
Lounge v hotelu Wallackhaus
Ideální místo pro klidné čtení
Klidná zóna
Četba

Ve všech prostorách hotelu kromě kuřárny platí ZÁKAZ KOUŘENÍ. Kuřárnu najdete vedle Grossglockner baru, případně je možno kouřit před hotelem.

Wi-Fi

V celém hotelu se snadno připojíte ke stabilní Wi-Fi.

Venkovní posezení

Užijte si kávu či víno na otevřené terase s výhledem na hory.

Samoobslužný servis

Hotel je postaven na důvěře, svobodě, přátelství a respektu. Obsluhujete se sami formou samoobsluhy.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Za osobu na noc od39 EUR
Přejít k rezervaci